Jesteśmy zespołem profesjonalnych psychoterapeutów, którzy w swojej pracy, posługując się narzędziem psychoterapii, starają się dotrzeć do przyczyn problemów, zrozumieć je i przywrócić harmonię oraz komfort życia człowieka.

Pracujemy w nurcie psychoterapii psychodynamicznej, co oznacza, że zakładamy istnienie pewnych nieświadomych procesów, które mają kluczowy wpływ na nasze funkcjonowanie. Terapeuta podczas terapii jest skoncentrowany na nieświadomych impulsach, tendencjach i procesach emocjonalnych pacjenta.
Swoją pracę poddajemy regularnej superwizji pod kierunkiem certyfikowanych superwizorów. Nasza praca jest oparta na uznanym fundamencie teoretycznym. Jednocześnie każdą relację terapeutyczną traktujemy bardzo indywidualnie.
Uznajemy aksjologię psychoterapeuty psychodynamicznego i postępujemy zgodnie z obowiązującym kodeksem etyki psychoterapeuty.

Zofia Piersa-Poddębniak

zofia-piersa-poddebniak

Psycholog, Psychoterapeutka

Ukończyłam Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim w 2009 roku, a także czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychodynamiczne.

Na co dzień pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego, prowadząc psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz jako psycholog w Międzynarodowej Szkole.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych przy Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie oraz w Oddziale Psychiatrycznym Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

1445705265_phone +48 602 292 186


Piotr Haweman-Sałapa

Psychoterapeuta

Ukończyłem czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w  Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychodynamiczne.
Doświadczenie zdobywałem między innymi w Ośrodku Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT Towarzystwa Nasz Dom.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

1445705265_phone +48 735 967 106


Małgorzata Graczyk

Mediatorka, Pedagog specjalny

Jestem mediatorką. Uprawnienia do mediacji rodzinnych, karnych, w sprawach nieletnich oraz cywilnych i gospodarczych zdobyłam w Polskim Centrum Mediacji w Warszawie, którego jestem członkinią. Mediacje prowadzę w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

Jestem pedagogiem specjalnym ( Wyższa Szkoła Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie), doktorem nauk humanistycznych w zakresie psychologii (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie).

W latach 1994 -2014 byłam nauczycielem akademickim związanym z Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach i Wszechnicą Polską Wyższą Szkołą w Warszawie, Państwową Wyższą Szkoła Zawodową im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu. W ramach pracy dydaktyczno-naukowej zajmowałam się m.in. psychologią społeczną, psychologią zagrożeń oraz konfliktami i ich rozwiązywaniem.

1445705265_phone +48 501 754 916